Zastanawiasz się, jaki gadżet reklamowy sprawdzi się w Twojej firmie najlepiej? A może szukasz praktycznego upominku dla swoich pracowników? Niezależnie od powodów warto, abyś zainteresowała lub zainteresował się koszulami i koszulkami firmowymi z logo. Możesz zdecydować się na popularne nadruki na koszulkach bawełnianych, bawełnianych z domieszką elastanu lub sportowych albo postawić na eleganckie hafty na koszulach. Jak zamówić ubranie firmowe z haftem i co warto o nim wiedzieć?

Koszule z haftem firmowym – kiedy warto je zamówić?

Koszule firmowe z haftem to wysokiej jakości ubrania, które w oczach wielu wskazują na profesjonalizm firmy i wysoką jakość świadczonych usług. Kilkugwiazdkowy hotel, renomowany salon usług kosmetycznych i SPA czy znana restauracja to tylko kilka przykładów miejsc, w których pracownicy często noszą wysokiej jakości koszule z haftem firmowym.

Haft firmowy to najpopularniejsza metoda znakowania koszul i koszulek polo. Bez wątpienia to właśnie koszule są najbardziej eleganckim ubraniem firmowym czy eventowym. Jak w takim razie zamówić koszule z haftem firmowym? Wejdź na https://stacjanadruku.pl/hafty-na-koszulach i zobacz zrealizowane zamówienia. Potem przejdź do zakładki „Kontakt” i skorzystaj z podanych tam możliwości kontaktu. Napisz wiadomość poprzez formularz albo wyślij mail. Możesz też skontaktować się z firmą telefonicznie w godzinach otwarcia biura. Firma realizuje zlecenia nie tylko na terenie całej Polski, lecz także wysyła zadrukowane ubrania do wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Jak wykonuje się firmowe hafty na koszulach?

Efektowne hafty firmowe na koszulach to najczęściej po prostu wyhaftowane nićmi logo. Aby móc wyhaftować je na koszuli, należy dostarczyć logotyp lub grafikę, którą następnie tzw. program hafciarski przekształca w odpowiedni format. Warto wiedzieć, że wyhaftowane logo jest nie tylko eleganckie, lecz także wyjątkowo trwałe. Można wyhaftować je nićmi w kilku kolorach, a bielska firma Stacja Nadruku realizuje zamówienie na haft firmowy na koszulach już od 20 sztuk ubrań.

Zanim zlecisz wykonania haftu firmowego na koszulach, zastanów się, jak duże logo chcesz umieścić. Haft firmowy sprawdza się przede wszystkim w formie mniejszych nadruków o wielkości do około 10 cm. Większe grafiki mogłyby usztywnić ubrania, co wpływałoby negatywnie na komfort ich noszenia. Najczęściej hafty wykonuje się na wysokości klatki piersiowej, przy czym litery (np. w nazwie firmy) mają minimalną wysokość 1 cm, co gwarantuje ich łatwe odczytanie.

Jeśli nie haft komputerowy, to co? Nadruk DTF na koszulach firmowych

Alternatywą dla haftu komputerowego jest nadruk DTF, który jest także często używany do nadruków na koszulkach (więcej o metodach znakowania koszulek dowiesz się, klikając link https://stacjanadruku.pl/nadruki-na-koszulkach). Do najważniejszych zalet nanoszenia grafiki lub logo metodą DTF należą: szeroka paleta barwna, dobrze widoczne detale, możliwość nadrukowania grafik różnej wielkości (od małych do bardzo dużych) oraz trwałość zadruku. Jeśli planujesz zakup koszul firmowych w niewielkiej ilości, ale np. z dużą grafiką na plecach, postawienie na DTF to doskonały wybór. Firma Stacja Nadruku z Bielska-Białej realizuje zamówienia dotyczące nadruku DTF już od 5 koszul, a wysyła je na terenie Polski i całej Unii Europejskiej.

Zastanawiasz się, jakie ubrania firmowe zamówić? Skorzystaj z oferty Stacji Nadruku i zdecyduj się na eleganckie hafty na koszulach lub nadruk DTF!

Napisz komentarz