Seo copywriter | O mnie

Cześć!
Mam na imię Jola. Jestem specjalistką ds. content marketingu i copywriterką z 6-letnim doświadczeniem. Tworzę treści, które pozycjonują, sprzedają i są atrakcyjne dla czytelnika.

Co mnie wyróżnia? Skuteczny SEO copywriting

W swojej pracy przykładam wielką wagę do optymalizacji tekstów pod kątem SEO.
Korzystam z narzędzi do wyszukiwania i analizy słów kluczowych, dbam o odpowiednie linkowanie wewnętrzne, dopasowanie metadanych i formatowanie treści. Przed realizacją zlecenia staram się jak najdokładniej poznać potrzeby klienta i odpowiedzieć na wszelkie jego pytania i wątpliwości.

Najbardziej spełniam się w prowadzeniu blogów firmowych i realizowaniu strategii long tail SEO. Na swoim blogu dzielę się wiedzą z zakresu blogowania, copywritingu i marketingu internetowego.

Jak mogę Ci pomóc? SEO copywriter dla wymagających

Wyręczę Cię w pisaniu wartościowych treści na Twoją stronę internetową. Stworzę
przyjazne wyszukiwarkom opisy produktów i kategorii, a także teksty na dowolną podstronę. Z przyjemnością poprowadzę Twój blog firmowy i nawiążę długofalową współpracę.

Zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą i skontaktowania się ze mną za pomocą poczty e-mail. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i pomogę Ci wybrać strategię contentu dla Twojej firmy.