profilowka tlo

O mnie

Mam na imię Jola. Jestem specjalistką ds. content marketingu i copywriterką. Początkowo blog był wizytówką moich usług copywriterskich, obecnie prowadzę go wyłącznie w celach hobbystycznych. Poruszam na nim tematy związane z marketingiem internetowym, copywritingiem, seo, social mediami, blogowaniem i freelancingiem. Znajdziesz też na nim mnóstwo przydatnych porad dotyczących korzystania z wielu platform, programów i aplikacji.

Współpraca

Jesteś zainteresowany/a współpracą lub reklamą na moim blogu?
Jestem otwarta na różne ciekawe projekty i formy współpracy. Opublikuję recenzje, artykuły eksperckie oraz reklamowe. Współpraca powinna być jednak ściśle związana z tematyką mojego bloga. Wystawiam faktury przez portal Useme (najem powierzchni reklamowej). Współpracuję też z platformami Whitepress i Linkhouse.
Do współpracy szczególnie zachęcam firmy zajmujące się marketingiem, social mediami, copywritingiem, widocznością w sieci, pozycjonowaniem czy hr.

Chętnie przyjmę też ciekawą ofertę pracy zdalnej związaną z content marketingiem i seo (na pół etatu). Skutecznie potrafię budować ruch organiczny na stronach www – mojego bloga odwiedza już ponad 60 000 użytkowników miesięcznie!

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt skorzystaj z formularza lub napisz maila.