Niemal każdy lubi otrzymywać upominki, które pozostawiają po sobie trwały ślad w pamięci. Gadżety reklamowe od lat są jedną z najskuteczniejszych metod promocji firmy – wpływają na jej wizerunek i zwiększają grono lojalnych klientów. Na co się zdecydować w kontekście nadchodzącego lata? Propozycji jest naprawdę wiele, a pomysłowość zleceniodawców nieograniczona.

Gadżety reklamowe z personalizacją

Niewielki prezent z logo firmy przynosi wachlarz zalet, dlatego chętnie wykorzystują je w strategii swojej firmy światowej sławy marki. Choć dominującą formą współczesnej komunikacji z klientem jest Internet, bezpośredni kontakt nadal jest niezwykle ceniony przez odbiorców. Akcesoria z firmowym logo są bardzo praktyczne, a dzięki niewielkim rozmiarom można z nich korzystać przy każdej okazji. Firmowe gadżety reklamowe z Versus-Reklama.pl bardzo dobrze wpisują się w kontekst takiej formy promocji.

Reklama, która przetrwa najdłużej

O popularności akcesoriów z firmowym logo świadczy przede wszystkim ich trwałość. W porównaniu do ciekawego gadżetu reklama online wypada zwyczajnie blado. Jak długo migający banner utrzyma się w świadomości wirtualnego użytkownika? Najwyżej kilka sekund. Podobnie z reklamą emitowaną w telewizji. Wystarczy kilka ruchów, by zmienić kanał. Reklama musi być wyjątkowo angażująca, by widzowie obejrzeli ją do końca i zdecydowali się na zakup produktu.

Gadżety reklamowe wręczane jako gratis zapisują się w pamięci odbiorców pomimo niewielkiej wartości produktu. Długopis z logo, kolorowy notes czy T-shirt stanowią niewielki wydatek z budżetu firmy, a są bardzo praktyczne i co najważniejsze – budzą pozytywne emocje.

Gadżety reklamowe na lato

Kiedy tylko na horyzoncie pojawia się perspektywa wakacji, okres błyskawicznie kojarzony jest z urlopem. Ten czas można świetnie wykorzystać do promocji swojej marki. Firmowe gadżety reklamowe z Versus-Reklama.pl to trafione upominki dla odbiorców. W ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów, które doskonale sprawdzą się w upalne dni – okulary przeciwsłoneczne, drewniane wachlarze, dmuchane piłki plażowe czy czapki z daszkiem to tylko znikoma część letnich propozycji.

Produkty eko? Czemu nie!

Troska o środowisko na stałe wpisała się w kontekst firmowej działalności. Wiele firm wykorzystuje ten trend do promocji swojego wizerunku. Wówczas wśród gadżetów reklamowych dominują torby wielokrotnego użytku czy kubki wykonane z ekologicznych tworzyw. Hitem wśród akcesoriów jest bambus. Z tego surowca tworzy się efektownie wyglądające breloki do kluczy, powerbanki oraz inne gadżety elektroniczne, które znajdą swoje zastosowanie w codziennym użytkowaniu.

Popularność gadżetów wzrasta

Zauważa się rosnący trend związany z promowaniem marki w formie drobnych upominków. Gadżety wciąż uznawane są za skuteczny marketing, szczególnie w obliczu inflacji i strat gospodarczych wywołanych pandemią koronawirusa. Akcesoria z firmowym logo pozostają niezrównane w kreowaniu marki i budowaniu grona odbiorców – statystyki wskazują, że ponad 80% obdarowanych korzysta z upominków regularnie.

Napisz komentarz