Korzystanie z usług agencji SEO w zakresie pozycjonowania stron internetowych jest bardzo kosztowne. Wiele firm nie jest w stanie pozwolić sobie na wydatek rzędu kilku-kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie na ten cel. Z drugiej strony brak widoczności w sieci w dzisiejszych czasach praktycznie całkowicie uniemożliwia rozwój biznesu.

Pozycjonowanie jest niezbędne, by móc docierać do klientów i mieć szansę konkurować z innymi firmami. Na szczęście brak dużego budżetu wcale musi oznaczać konieczności rezygnacji z działań SEO. Skuteczne pozycjonowanie serwisu czy sklepu internetowego jest możliwe również bez pośredników, a wszystko dzięki innowacyjnemu i inteligentnemu systemowi Seopilot. Przeczytaj wpis, by dowiedzieć się więcej. 🙂

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych z Seopilot – jak to działa?

Seopilot pozycjonowanie korzyści

Seopilot.pl to platforma umożliwiająca pełną automatyzację usług z zakresu marketingu internetowego, takich jak SEO (pozycjonowanie), Copywriting i Content Marketing w jednym miejscu. Jak to działa w praktyce? Rolę pośredników (agencji SEO) przejmuje system Seopilot, co gwarantuje oszczędność pieniędzy i czasu, a jednocześnie daje pełną kontrolę nad procesem pozycjonowania. 

W panelu do wyboru są różne tryby, między innymi automatyczny, w którym wszelkie działania podejmowane są przez system, półautomatyczny, oferujący zarówno rozwiązania automatyczne, jak i ręczne oraz profesjonalny, dający pełną kontrolę nad strategią SEO. Niezależnie więc od poziomu doświadczenia i wiedzy, z Seopilot mogą korzystać wszyscy. 

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepów internetowych i serwisów z Seopilot?

W Seopilot to Ty decydujesz, ile jesteś w stanie przeznaczyć na pozycjonowanie swojej strony. System działa na zasadzie prepaid, co oznacza, że można w dowolnej chwili doładować konto wybraną przez siebie kwotą i rozpocząć działania SEO. 

Platforma nie wymaga płacenia abonamentu czy podpisywania zobowiązujących umów. Minimalna kwota doładowania wynosi 50 zł. 

Pozycjonowanie na niskokonkurencyjną frazę można rozpocząć już od 14 zł/mies., średniokonkurencyjną od 24 zł/mies. a wysokonkurencyjną od 36 zł miesięcznie. Dzięki rezygnacji z pośredników płacisz tylko za konkretne działania. 

Czy pozycjonowanie stron z Seopilot jest skuteczne?

Seopilot oferuje szczegółowe raporty finansowe oraz pozycji, które umożliwiają weryfikację skuteczności podejmowanych działań. Klient zyskuje więc pełną kontrolę nad przeznaczanym budżetem i procesem pozycjonowania swojej strony. Ponadto, jak wspomniałam wcześniej, w przeciwieństwie do agencji SEO, Seopilot nie wiąże klientów żadnymi zobowiązującymi umowami oraz nie wymaga subskrypcji. 

System istnieje na polskim rynku już do 2010 roku, stale się rozwija i cieszy dobrą opinią. 

Seopilot to coś więcej niż pozycjonowanie!

Oprócz usług link buildingu Seopilot oferuje także usługi Content Marketingu i Copywritingu. Platforma udostępnia szeroką bazę wydawców oraz umożliwia zamawianie oryginalnych i unikalnych treści. Płacisz wyłącznie za usługi, a nie za pośrednictwo, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze i czas.

Seopilot udostępnia także przydatne narzędzia reklamowe oraz bogatą bazę wiedzy na temat tego, jak z nich korzystać. Na przykład pomocnymi i bezpłatnymi narzędziami reklamowymi od Seopilot, są między innymi: Checklista SEO, umożliwiająca przeprowadzenie samodzielnego audytu SEO swojej strony i Funkcja Rekomendacji, pozwalająca na dokonanie dokładnej analizy elementów kodu i treści strony.

Co, jeśli będę potrzebował pomocy, czyli Seopilot dla początkujących

Choć Seopilot nastawiony jest na automatyzację działań SEO, po to by pozwolić klientom oszczędzać czas i pieniądze, to jednocześnie oferuje sprawną obsługę klienta i bezpłatne wsparcie specjalistów. Jeśli więc obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obsługą panelu czy doborem odpowiedniej strategii, konsultanci chętnie Ci pomogą, zarówno w zakresie pozycjonowania, content marketingu, jak i copywritingu. 

Podsumowując, efektywne pozycjonowanie stron internetowych bez pośredników jest możliwe. Zamiast przepłacać, korzystając z usług agencji SEO i wiązać się długoterminowymi umowami bez gwarancji skuteczności, lepiej korzystać z platformy do automatycznego pozycjonowania Seopilot. Minimalna kwota doładowania konta w panelu wynosi jedynie 50 zł, co oznacza, że już od tej sumy można spróbować swoich sił w samodzielnym pozycjonowaniu strony internetowej.

Author

Cześć! Mam na imię Marta. Jestem specjalistką ds. content marketingu i copywriterką z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w prowadzeniu blogów firmowych i tworzeniu tekstów zgodnych z SEO. Na swoim blogu poruszam zagadnienia związane z marketingiem, copywritingiem i blogowaniem.

Napisz komentarz