TikTok pełen jest nie tylko wciągających i kreatywnych filmików, ale także ciekawej muzyki – np. remiksów popularnych piosenek. Często dźwięk dodany do filmików podoba się użytkownikom tak bardzo, że chcieliby oni zachować go na swoich urządzeniach, jednak bez pobierania całego wideo. W dzisiejszym wpisie pokażę Ci 3 szybkie i wygodne sposoby, jak pobrać dźwięk z TikToka, by móc cieszyć się nim w dowolnym momencie.

Jak pobrać dźwięk z TikToka? Sposób I. Narzędzie TTDL

Pobieranie dźwięków z TikToka jest bardzo proste dzięki wygodnym narzędziom dostępnym w internecie. Jednym z takich narzędzi jest TTDL (tiktokdownload.online), które umożliwia szybkie pobieranie ulubionych dźwięków z TikToka za darmo i bez logowania. Poniżej przedstawiam instrukcję krok po kroku, jak z niego korzystać.

 1. Otwórz aplikację TikTok i znajdź interesujący cię filmik,
 2. Skopiuj link do filmu – po znalezieniu odpowiedniego filmu, skopiuj jego link. Możesz to zrobić, otwierając filmik, klikając ikonę strzałki i wybierając opcję „Skopiuj link” widoczną na poniższym screenie,Jak pobrać dźwięk z TikToka - kopiowanie linka
 3. Przejdź do narzędzia TTDL – otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony narzędzia TTDL – tiktokdownload.online,Jak pobrać dźwięk z TikToka - TTDL
 4. Wklej skopiowany link – na stronie TTDL znajdź pole do wklejenia linku. Wklej skopiowany wcześniej link do filmu z TikToka.
 5. Wybierz opcję pobierania – po wklejeniu linku wybierz przycisk „Pobierz”.

Gotowe! Dźwięk z wybranego filmu z TikToka zostanie pomyślnie pobrany na Twój telefon.

Jak pobrać dźwięk z TikToka? Sposób II. Narzędzie MusicallyDown

Kolejnym, podobnym narzędziem do poprzedniego, umożliwiającym pobieranie dźwięków z TikToka, jest MusicallyDown. Poniżej instrukcja, jak z niego skorzystać:

 1. Otwórz TikToka i skopiuj link – podobnie jak w przypadku poprzedniej metody, otwórz aplikację TikTok i znajdź filmik z wybranym dźwiękiem. Skopiuj link do filmu, klikając najpierw ikonę strzałki, a następnie przycisk „Skopiuj link”,
 2. Przejdź do MusicallyDown – uruchom przeglądarkę internetową i otwórz stronę MusicallyDown,Jak pobrać dźwięk z TikToka - MusicallyDown
 3. Wklej skopiowany link – wklej wcześniej skopiowany link do wybranego filmu TikToka w odpowiednim polu na stronie MusicallyDown,
 4. Pobierz dźwięk – wybierz pomarańczowy przycisk „POBIERAĆ”.

Dzięki narzędziu MusicallyDown dźwięk z Twojego ulubionego filmiku z TikToka zostanie zapisany na twoim urządzeniu i będziesz mógł go odtwarzać, kiedy tylko zechcesz.

Jak pobrać dźwięk z TikToka? Sposób III. Aplikacja Song Downloader – SongTik

Pobieranie dźwięku z TikToka możliwe jest również przy pomocy aplikacji mobilnych. Jedną z nich jest apka Song Downloader – SongTik, dostępna w Sklepie Play. Aby pobrać dźwięk z TikToka za jej pomocą, wykonaj poniższe kroki:

 1. Zainstaluj Song Downloader – SongTik – przejdź do sklepu Sklepu Play na swoim telefonie i zainstaluj aplikację Song Downloader – SongTik.Jak pobrać dźwięk z TikToka -Song Downloader – SongTik
 2. Otwórz TikToka i skopiuj link: W aplikacji TikTok znajdź filmik z dźwiękiem, który chcesz pobrać. Skopiuj link do niego, klikając najpierw ikonę strzałki, a następnie opcję „Skopiuj link”.
 3. Otwórz aplikację Song Downloader – SongTik i wklej link: Otwórz aplikację SongTik i znajdź opcję importowania linku. Wklej skopiowany link w odpowiednie pole.
 4. Pobierz dźwięk: Kiedy link zostanie zaimportowany, SongTik powinien automatycznie rozpoznać dźwięk i umożliwić pobranie go na Twoje urządzenie.

Po wykonaniu kroków z powyższej instrukcji będzie mógł cieszyć się wybranym dźwiękiem z TikToka.

Czy podczas pobierania dźwięku z TikToka obniża się jego jakość?

Opisane powyżej narzędzia TTDL, MusicallyDown czy Song Downloader – SongTik, umożliwiają pobieranie dźwięków z TikToka, jednak w odrobinę gorszej jakości, niż oryginały. Dzieje się tak z powodu kompresji pliku podczas zamiany jego formatu w mp3. Niemniej jednak nie powinno to w znaczącym stopniu wpłynąć na odbiór piosenek, o ile oczywiście nie jesteśmy wyjątkowo wyczuleni na tym punkcie.

Jak znaleźć muzykę z TikToka i słuchać jej w dobrej jakości za darmo?

Wielu użytkowników chciałoby znaleźć i słuchać pełnych wersji utworów, które usłyszeli na TikToku. Istnieje prosty sposób, aby to zrobić i cieszyć się doskonałą jakością dźwięku bez kompromisów, zupełnie za darmo. W tym celu wykonaj poniższe kroki:

 1. Sprawdź nazwę i wykonawcę piosenki – na każdym filmiku na TikToku dźwięk jest oznaczony, zatem wystarczy przeczytać, jak nazywa się dany utwór i kto jest jego wykonawcą.
 2. Znajdź utwór na platformach – gdy już poznasz nazwę i wykonawcę utworu, wyszukaj go na popularnych platformach muzycznych, takich jak Spotify, Apple Music czy YouTube. Wtedy będziesz mógł go słuchać, gdy tylko będziesz mieć na to ochotę.

Podsumowanie

Podsumowując, pobieranie dźwięków z TikToka jest bardzo proste – wystarczy skorzystać z darmowych narzędzi online, takich jak na przykład TTDL czy MusicallyDown, bądź też pobrać aplikację mobilną, na przykład Song Downloader – SongTik.

Aby cieszyć się muzyką z TikToka bez utraty jakości, można także wyszukiwać utwory po ich tytułach w platformach muzycznych, takich jak Spotify, Apple Music czy YouTube.

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy wpis okazał się dla Ciebie pomocny i że z powodzeniem pobrałeś dźwięk z TikToka, który przypadł Ci do gustu. 🙂

Author

Cześć! Mam na imię Jola. Jestem specjalistką ds. content marketingu i copywriterką z ponad 6-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w prowadzeniu blogów firmowych i tworzeniu tekstów zgodnych z SEO. Na swoim blogu poruszam zagadnienia związane z marketingiem, copywritingiem i blogowaniem.

Napisz komentarz