Dzisiejszy wpis przygotowałam dla miłośników gifów i WhatsAppa. 🙂

Wielu użytkowników tej aplikacji przesyła swoim bliskim na dzień dobry różne gify, by życzyć im w ten sposób dobrego dnia. To bardzo miły gest, dlatego też dla tych osób przygotowałam praktyczną ściągę.
W dzisiejszym wpisie znajdziesz listę obrazków z linkami, które przeniosą Cię bezpośrednio do najładniejszych gifów na dzień dobry. Te z powodzeniem będziesz mógł wykorzystać na WhatsAppie.

Gify na dzień dobry na WhatsApp – gdzie je znaleźć i jak przesyłać?

Aby przesłać znajomemu gifa na dzień dobry na WhatsAppie w zasadzie nie potrzeba żadnych zewnętrznych aplikacji czy stron. Na samym WhatsAppie znajduje się bogata kolekcja gifów i obrazków na dzień dobry, z których można skorzystać.

Aby znaleźć gifa na dzień dobry na WhatsAppie i przesłać go komuś, należy kolejno:

 1. Otworzyć aplikację WhatsApp,
 2. w sekcji Czaty wybrać znajomego, któremu chcemy przesłać gifa,
 3. kliknąć ikonę buźki znajdującą się w polu pisania wiadomości,
 4. na dolnym pasku kliknąć ikonę z napisem GIF, a następnie ikonę lupy,
 5. w polu „Wyszukaj przez Giphy” wpisać frazę „dzień dobry”, „good morning” lub „hello”,
 6. wybrać gifa, który najbardziej nam się spodoba, dodać podpis (opcjonalnie) i kliknąć ikonę papierowego samolotu, oznaczającego „Wyślij”.

Choć gifów w aplikacji WhatsApp nie brakuje, to niestety mogą one nie spełniać wymagań estetycznych bardziej wymagających użytkowników. Nie ma co ukrywać – nie są to najpiękniejsze ruchome obrazki, jakie można znaleźć w internecie. Dla osób, dla których kwestia estetyki jest kluczowa, przygotowałam listę odnośników do, moim zdaniem, najładniejszych gifów na dzień dobry. Oczywiście jest to moja subiektywna ocena.

Linki do najładniejszych gifów na dzień dobry na WhatsApp

Jak wiadomo kopalnią najpiękniejszych grafik, zdjęć i gifów jest Pinterest. Dlatego też linki, które zamieściłam poniżej, pochodzą właśnie z tego medium. Linki umieściłam w podglądach obrazków, które są w wersji statycznej, by nie zajęły zbyt wiele miejsca. Wystarczy więc, że klikniesz wybrany obrazek, a odnośnik przeniesie Cię bezpośrednio do Pinteresta, z którego będziesz mógł pobrać gif.

1 gif na dzień dobry na WhatsApp

2 gif na dzień dobry na WhatsApp

3 gif na dzień dobry na WhatsApp

4 gif na dzień dobry na WhatsApp

5 gif na dzień dobry na WhatsApp

6 gif na dzień dobry na WhatsApp

7 gif na dzień dobry na WhatsApp

8 gif na dzień dobry na WhatsApp

9 gif na dzień dobry na. WhatsApp

10 gif na dzień dobry na WhatsApp

Jeśli moje propozycje nie przypadły Ci do gustu, żaden problem. Pinterest jest pełen obrazków, możesz więc bez problemu znaleźć inne gify na dzień dobry, które będziesz mógł przesłać swoim znajomym na WhatsAppie. Na Pintereście należy posługiwać się słowami kluczowymi. Wystarczy wpisać w okno wyszukiwarki pasujące hasło np. „gify na dzień” dobry czy „good morning gifs”, a wyświetli nam się mnóstwo przeróżnych obrazków. Gdy jakiś obrazek nam się spodoba i go wybierzemy, Pinterest zaproponuje nam więcej gifów w tym stylu. Algorytm radzi sobie naprawdę świetnie, wystarczy więc znaleźć swój ulubiony styl.

Jak pobrać gifa na dzień dobry z Pinteresta i przesłać go na WhatsApp? Instrukcja

Pobieranie gifów z Pinteresta i przesyłanie ich na WhatsAppie jest banalnie proste. Gdy spodoba nam się jakiś ruchomy obrazek i będziemy chcieli go pobrać oraz przekazać dalej, powinniśmy wykonać poniższe kroki:

 1. Kliknąć wybrany gif,
 2. kliknąć ikonę trzech poziomych kropek, znajdującą się obok obrazka,
 3. kliknąć pobierz obraz,
 4. przejść do aplikacji WhatsApp i otworzyć wiadomość do znajomego,
 5. kliknąć ikonę spinacza oznaczającego załącznik,
 6. odszukać pobranego gifa

Podsumowując wpis, gify na dzień dobry można znaleźć i przesyłać w samej aplikacji WhatsApp. Jeśli jednak te nie spełnią naszych oczekiwań, możemy też pobrać inne obrazki z sieci. Najpiękniejsze gify na dzień dobry na WhatsApp można znaleźć na Pintereście. Lista propozycji jest ogromna, więc z pewnością każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie coś dla Ciebie. Oprócz ładnych, „cukierkowych” gifów, na Pintereście można znaleźć także śmieszne gify na dzień dobry, które z pewnością spodobają się innym użytkownikom WhatsAppa.

Author

Cześć! Mam na imię Marta. Jestem specjalistką ds. content marketingu i copywriterką z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w prowadzeniu blogów firmowych i tworzeniu tekstów zgodnych z SEO. Na swoim blogu poruszam zagadnienia związane z marketingiem, copywritingiem i blogowaniem.

Napisz komentarz